Фінансування

Видання платнеФінансується коштом авторів статей. Оплата за публікацію здійснюється після позитивного рецензування (див. Рецензування) та прийняття статті до друку.

Вартість за публікацію - 1500 ₴ (50€). Фінансування авторів покриває роботу web-сайту наукового збірника, розміщення матеріалів у реферативних базах даних та друк паперової версії видання.

Для об’єктивації представлених результатів дослідження та для уникнення прямого контакту авторів з редакцією та / або рецензентами, комунікація ведеться засобами електронної пошти (через відповідального секретаря) або ж на платформі OJS. 

Редакція залишає за собою право вільного розміщення авторської статті (без переробки, редагування та втручання у вихідний текст) в реферативних науковометричних базах даних. Остаточну версію статті підтверджує Автор. Редакція бере на себе відповідальність популяризувати оприлюднені наукові здобутки Авторів Збірника, надсилаючи поштою номери видання в провідні бібліотеки (в тому числі електронні) України / регіону.

Автор залишає за собою право без узгодження з редколегією використовувати матеріали статті: (а) повністю або частково з освітньою метою; (б) для написання одноосібних дисертацій; (в) для підготовки тез, доповідей конференцій, а також презентацій. Покликання на збірник є обов’язковим. Розміщення публікації після її оприлюднення на сайті без покликання вважається академічною недоброчесністю.

Автори мають право розміщувати електронні копії статті (у тому числі кінцеву електронну версію, завантажену з офіційного web-сайту Збірника) на:

  • cвоїх персональних web-ресурсах (web-сайти, web-сторінки, соціальні мережі, блоги тощо);
  • web-ресурсах установ, де працюють;
  • некомерційних web-ресурсах відкритого доступу.

Редакція керується принципом політики відкритого доступу (Open Access) та використовує Положення про авторські права COMMONS.